Gdzie gramy?
TARNÓW
Poniedziałki 17:30, Czwartki 17:30
Dom Studenta, Słowackiego 7

MIELEC
Czwartki 17:30
Hotel Polski Mielec, Biernackiego 12

DĘBICA
Poniedziałki 17:30
KS "WISŁOKA, ul. Kraszewskiego

RZESZÓW
Środy 17:00
Cafe Cela, Dąbrowskiego 30

7. Turniej GPT, 13.08.2018
7. Turniej GPT, 13.08.2018
Podium:
1. Waldemar Guła i Maciej Rodzaj
2. Zbigniew Świderek i Władysław Słowik
3. Adam Krysa i Jarosław Jurkiewicz
Podium:
1. Waldemar Guła i Maciej Rodzaj
2. Zbigniew Świderek i Władysław Słowik
3. Adam Krysa i Jarosław Jurkiewicz
Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Prawników i Pracowników Służby Zdrowia w Brydżu Sportowym 2018
Zaproszenie na Mistrzostwa Polski Prawników i Pracowników Służby Zdrowia w Brydżu Sportowym 2018
Czas: 28-30 września
Miejsce: Krasnobród, ul. Kościuszki 73

Do uczestnicwa wymagana jest działalność jednej osób z pary w w/w profesjach.

Więcej informacji w załącznikach.
Czas: 28-30 września
Miejsce: Krasnobród, ul. Kościuszki 73

Do uczestnicwa wymagana jest działalność jednej osób z pary w w/w profesjach.

Więcej informacji w załącznikach.
6. Turniej GPT, 06.08.2018
6. Turniej GPT, 06.08.2018
Podium:
1. Marcin Radwański i Grzegorz Woskowicz
2. Adam Krysa i Wacław Sypień
3. Dariusz Sosin i Piotr Markiewicz
Podium:
1. Marcin Radwański i Grzegorz Woskowicz
2. Adam Krysa i Wacław Sypień
3. Dariusz Sosin i Piotr Markiewicz
5. Turniej GPT, 30.07.2018
5. Turniej GPT, 30.07.2018
Podium:
1. Waldemar Guła i Maciej Rodzaj
2. Tadeusz Murczek i Andrzej Pietrucha
3. Maciej Kita i Michał Krysa
Podium:
1. Waldemar Guła i Maciej Rodzaj
2. Tadeusz Murczek i Andrzej Pietrucha
3. Maciej Kita i Michał Krysa
4. Turniej GPT, 23.07.2018
4. Turniej GPT, 23.07.2018
Podium:
1. Jarosław Jurkiewicz i Adam Krysa
2. Wacław Sypień i Maciej Rodzaj
3. Jarosław Posłuszny i Jan Lipior
Podium:
1. Jarosław Jurkiewicz i Adam Krysa
2. Wacław Sypień i Maciej Rodzaj
3. Jarosław Posłuszny i Jan Lipior
3. Turniej GPT, 16.07.2018
3. Turniej GPT, 16.07.2018
Podium:
1. Kazimierz Banek i Bronisław Micek
2. Adam Krysa i Jarosław Jurkiewicz
3. Adam Stono i Jerzy Stępień
Podium:
1. Kazimierz Banek i Bronisław Micek
2. Adam Krysa i Jarosław Jurkiewicz
3. Adam Stono i Jerzy Stępień

Pliki Cookies

Pliki Cookies

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów Tutaj
Nasi dobrodzieje: