61. Edycja Tarnowskiej Ligi Okręgowej

TABELA. Ostatni kocioł 14-go kwietnia g. 9.00-15.30

Krakowska Wiosna Brydżowa 2018

Kliknij w obrazek po szczegółowe informacje

  1. Ryszard Skotarski 
  2. Krzysztof Ziewacz
  3. Waldemar Guła
  1. Adam Krysa i Jarosław Jurkiewicz
  2. Dariusz Sosin i Piotr Markiewicz
  3. Andrzej Hycnar i Przemysław Zawada oraz Marek Surmiak i Maciej Rodzaj

Adam Krysa i Jarosław Jurkiewicz zwyciężyli w 8. Turnieju Barometr w Tarnowie. Drugie miejsce zajeli Zbigniew Świderek i Władysław Słowik zaś ostatnie miejsce na podium wywalczyli Maciej Rodzaj i Wacław Sypień. Gratulacje! Za tydzień kolejny turniej Barometr, a w czwartek kolejny turniej na IMPy. Serdecznie zapraszamy!

Andrzej Pietrucha i Andrzej Hycnar zwyciężyli w 10. Turnieju na IMPy w Tarnowie. Drugie miejsce zajeli Ryszard Skotarski i Wacław Sypień zaś ostatnie miejsce na podium zdobyli Adam Krysai i Jarosław Jurkiewicz. Gratulacje! Za tydzień kolejny turniej na IMPy, a w poniedziałek kolejny turniej Barometr. Serdecznie zapraszamy!

Maciej Rodzaj i Waldemar Guła zwyciężyli w 7. Turnieju Barometr w Tarnowie. Drugie miejsce zajeli Adam Krysa i Jarosław Jurkiewicz zaś ostatnie miejsce na podium wywalczyli Krzysztof Jakubas i Zbigniew Szkołut. Gratulacje! Za tydzień kolejny turniej Barometr, a w czwartek kolejny turniej na IMPy. Serdecznie zapraszamy!

Maciej Rodzaj i Andrzej Hycnar zwyciężyli w 9. Turnieju na IMPy w Tarnowie. Drugie miejsce zajeli Mirosław Jastrząb i Jarosław Jurkiewicz zaś ostatnie miejsce na podium zdobyli Adam Krysai i Jarosław Jurkiewicz. Gratulacje! Za tydzień kolejny turniej na IMPy, a w poniedziałek kolejny turniej Barometr. Serdecznie zapraszamy!

Maciej Rodzaj i Wacław Sypień zwyciężyli w 6. Turnieju Barometr w Tarnowie. Drugie miejsce zajeli Lech Kozłowski i Stefan Bentkowski, zaś ostatnie miejsce na podium wywalczyli Adam Stono i Jerzy Stępień. Gratulacje! Za tydzień kolejny turniej Barometr, a w czwartek kolejny turniej na IMPy. Serdecznie zapraszamy!

Andrzej Hycnar i Andrzej Pietrucha zwyciężyli w 8. Turnieju na IMPy w Tarnowie. Drugie miejsce zajeli Adam Stono i Jerzy Stępień zaś ostatnie miejsce na podium zdobyli Wacław Sypień i Jerzy Wielgus. Gratulacje! Za tydzień kolejny turniej na IMPy, a w poniedziałek kolejny turniej Barometr. Serdecznie zapraszamy!

2. Turniej  BTM zapraszamy w dn. 18.02.2018 r. na g. 17.30 do Dębicy - Klub Sportowy Wisłoka.

W ten dzień, NIE MA TURNIEJU W DOMU STUDENTA.

Strony